Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Stworzenie zarobkowej witryny internetowej w pigułce
Wszyscy dobrze znamy jak wyglądają witryny www. Nie ma sensu o tym nikogo przekonywać. Za sprawą wyszukiwarki Google, Internet w Polsce stał się głównym źródłem wyszukiwania informacji.

Dlatego jeszcze więcej osób, chce posiadać własną stronę internetową. Także nie ma w ostatnim nic dziwnego.

Co chwilę słyszymy o stosunkowo młodych milionerach, którzy zebrali w Internecie miliony. Ich strony internetowe odwiedziło miliony osób, które szukały szczegółowych informacji czy rozrywki.

Zatem warto zastanowić się co posiadają dobrze zarabiające portale www?

Po pierwsze ma znaczenie ciekawy pomysł. Zatem on jest motorem napędowym dla poszczególnej witryny www. Jeśli odnajdziemy niszę, która przyciągnie dużo osób - zarobimy. Problemem jest, iż w Necie jest już chyba wszystko. Więc jest naprawdę ciężko być nowym. Możemy zatem spróbować poszukać czegoś w Stanach Zjednoczonych i spróbować zaadoptować to na nasz rodzimy rynek.

Nie ma sensu tworzyć klonu będącego już serwisu w Polsce. No chyba, że mamy miliony na jego promocję.

Po drugie liczy się użyteczność danej witryny www. Jeżeli będzie intuicyjna i łatwa to potencjalny użytkownik zostanie na niej więcej czasu i założy konto. A stanowi to dla nas niezwykle ważne, gdyż to właśnie Internauci tworzą potencjał naszej strony. Skoro im się ona spodoba to zaproszą na nią znajomych. Posiadamy więc darmową reklamę.

Najważniejszy składnik, każdej strony internetowej to aspekt zarobkowy. Nie możemy pobierać opłat od użytkowników, gdyż nikt się u nas nie zarejestruje. Dlatego musimy znaleźć własny system finansowania swojej działalności. Z pomocą przyjdą wszelkiego typu programy partnerskie, które dają nam wyświetlanie reklam. Za wszelkie kliknięcie w banner otrzymamy wynagrodzenie. W perspektywie, jak portal się rozrośnie, reklamodawcy będą sami zgłaszali się do nas w celu wykupienia reklamy. Wtedy zaczniemy dopiero zarabiać.
Stworzenie zarobkowej witryny internetowej w pigułce
Zobacz również: Sprzedaż towarów na portalu aukcyjnym
sitemap.xml