Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Siłownia to sport także dla kobiet
Jeśli jesteś kobietą i z zazdrością patrzysz na swoich znajomych, którzy dużo ćwiczą, po prostu dołącz do nich! Kulturystyka jest sportem, które mogą ćwiczyć także dziewczyny. Chociaż w naszym kraju jeszcze nieczęsto spotyka się dziewczyny, na świecie znane są przykłady wspaniałych zawodniczek o świetnie wyrzeźbionych ciałach.

Panią może być nieco gorzej rozpocząć przygodę z kulturystyką. Nasza biologia i wynikające z niej funkcje determinują bowiem odkładanie się tłuszczu w organizmie, a szczególnie w określonych partiach ciała, jakimi są biodra, uda czy brzuch. Większe spożywanie słodyczy także może być powodem, dla którego wiele pań nie pozwala sobie na rozpoczęcie intensywnych ćwiczeń fizycznych. Ale, jak to mówi znane polskie przysłowie ?Dla chcącego nic trudnego?. Zatem - do dzieła! Na początku powinniśmy znaleźć w sobie dobrą determinację. Zbliżają się urlopy lub ślub przyjaciółki, a Ty chcesz dobrze wyglądać? W takim razie ułóż sobie zestaw ćwiczeń, które sumiennie i regularnie będziesz wykonywać. Istotny powód da Ci determinację i pozwoli wytrwać w postanowieniu.

Co warto spożywać, żeby w należyty sposób wspomóc nasz wysiłek fizyczny? Na śniadanie oferujemy chleb tostowy z serem białym, a do tego herbatę bez cukru. Na drugie śniadanie warto zjeść banana, na przykład kiwi. Pomiędzy śniadaniem a obiadem warto zjeść coś odżywczego. Najkorzystniejszy będzie do tego jogurt. Na obiad warto przyrządzić zupę. Na drugie danie oferujemy pierś z indyka z ryżem i warzywami. Kolacja może składać się z jogurtu. Wszystko trzeba popijać gorzką wodą. Należy unikać podjadania między posiłkami, ale też wyeliminować przysmaki typu chipsy, kolorowe i słodzone napoje, fast foody.

Po każdym posiłku powinno się ćwiczyć przez około godzinę. Sumienność wykonywanych ćwiczeń jest tu bardzo ważna. Jeśli chcesz wesprzeć swoje ciało w kształtowaniu pięknej sylwetki, powinnaś sięgnąć po produkty marki Trec. Odnajdziesz je bez problemu na stronach www, wpisując w przeglądarkę hasło: sklep trec.
Siłownia to sport także dla kobiet
Zobacz również: Najliczniejsza grupa zawodowa Polaków w Niemczech
sitemap.xml