Menu
Ciekawe strony:

http://montownia.eu/windy-dzwigi-platformy-towarowe
http://www.nbp.pl
http://danuta-majewska.pl/stomatolog-dentysta-radom
Jak można polepszyć masę mięśni
Jeśli nadal zastanawiacie się, czy warto sięgnąć po suplementy dla kulturystów, to podpowiadamy, że tak. Masa mięśniowa stanowi obiekt pożądania zarówno mężczyzn, ale przede wszystkim kobiet. Dla płci pięknej atrakcyjna i umięśniona męska sylwetka kojarzy się z troską o wygląd, tężyzną fizyczną i męskością. Toteż, Drodzy Panowie, pora zabrać się do żmudnej pracy, która da oszałamiające rezultaty. Używanie różnego rodzaju środków, jak suplementy dla sportowców ma sens, gdy wraz z nimi będą szły w parze inne starania, na przykład utrzymanie racjonalnej diety oraz, co najważniejsze, spora ilość ruchu fizycznego. Odnośnie tego ostatniego mocno pomocna okazuje się oczywiście siłownia, jednak ciepłe dni również sprzyjają naszym staraniom o umięśnioną sylwetkę. Pływanie, kajakarstwo, wspinaczka górska ? każda aktywność, w której spalamy tłuszcz jest warta zainteresowania.

Powróćmy jednak do samych metod, za pomocą których osiągniemy znacznie lepsze wyniki, a nasze mięśnie będą powiększać się w imponującym tempie. Pierwszym sposobem, który jest wart omówienia jest faza negatywna, która ma służyć odpowiednim ćwiczeniom mięśni. Jak wiadomo, nasze mięśnie ulegają powiększeniu w wyniku skurczów. Jest to ściśle związane z fazą koncentryczną, inaczej mówiąc, fazą negatywną. Mięśnie, aby dobrze się rozwijać potrzebują stałego obciążenia, którego powinniśmy im dostarczyć. Drugim sposobem na zapewnienie sobie bardziej wydajnego treningu jest odpowiednio skomponowana dieta. Spożywanie ryb, przede wszystkim łososia sprzyja wydajnej pracy mięśni, które spalając glikogen, odkładają w naszym organizmie aminokwasy.

Trzecia metoda dotyczy bezpośrednio naszych przyzwyczajeń. Aby wspomóc rozwój naszych mięśni warto sięgnąć po większą ilość sodu. Umożliwia on na lepsze przyswajanie aminokwasów przez nasz organizm. Tutaj musimy jednak uważać, by nie przesadzić z jego ilością. Przestrzeganie podanych wyżej reguł pozwoli w szybkim czasie odczuwalnie poprawić wydajność mięśni i będzie wspaniałym krokiem na drodze do osiągnięcia wymarzonej sylwetki, która wymaga przecież wielu starań i wyrzeczeń.
Jak można polepszyć masę mięśni
Zobacz również: Motywacja i konsekwencja drogom do osiągnięć w kulturystyce
sitemap.xml